7 października 2022

Powiatowy Turniej Czytelniczy „Z Książką za pan brat”

29.04.2021 r. Już po raz IX odbył się w naszej szkole Powiatowy Turniej Czytelniczy ?„ Z Książką za pan brat”. W tym roku turniej składał się z trzech etapów: testu wiedzy, pracy plastycznej oraz przeczytania wybranego fragmentu książki. Przedstawiciele poszczególnych szkół byli doskonale przygotowani , a ich walka była niezwykle zaciekła ?. I tak uplasowały się szkoły :

?miejsce: Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Brzeźnie Szlacheckim ?

?miejsce : Zespół szkół im. Księdza Bernarda Gończa w Borowym Młynie?

?Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie ?

?wyróżnienia: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku ?

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku?

Dziękujemy ❤️wszystkim uczniom biorącym udział w turnieju oraz ich opiekunom . Zapraszamy za rok? Nagrody zostaną przekazane do Szkół ?

Galeria zdjęć