1 sierpnia 2021

Powiatowy Turniej Czytelniczy „Z Książką za pan brat”

29.04.2021 r. Już po raz IX odbył się w naszej szkole Powiatowy Turniej Czytelniczy 📚„ Z Książką za pan brat”. W tym roku turniej składał się z trzech etapów: testu wiedzy, pracy plastycznej oraz przeczytania wybranego fragmentu książki. Przedstawiciele poszczególnych szkół byli doskonale przygotowani , a ich walka była niezwykle zaciekła 💪. I tak uplasowały się szkoły :

🥇miejsce: Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Brzeźnie Szlacheckim 👏

🥈miejsce : Zespół szkół im. Księdza Bernarda Gończa w Borowym Młynie👏

🥉Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie 👏

🏅wyróżnienia: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku 👏

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku👏

Dziękujemy ❤️wszystkim uczniom biorącym udział w turnieju oraz ich opiekunom . Zapraszamy za rok💪 Nagrody zostaną przekazane do Szkół 😊

Galeria zdjęć