7 października 2022

Mamy LAUREATKĘ I FINALISTKĘ

Mamy LAUREATKĘ I FINALISTKĘ
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Języka Polskiego!
Z ogromną radością przyjęliśmy informację o sukcesie naszych uczennic z klasy ósmej. Weronika Krupka została laureatką, natomiast Zosia Wolska otrzymała tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego.
Tytuł laureata uprawnia Weronikę do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Jest to równoznaczne z uzyskaniem z tej części egzaminu najwyższego wyniku, czyli 100% . Ponadto ma zapewnione przyjęcie do wybranej publicznej szkoły ponadpodstawowej w pierwszej kolejności.
Przywilejem naszej finalistki będą dodatkowe punkty przy rekrutacji. Mimo iż Zosię czeka egzamin z polskiego, wierzymy, że z takim zasobem wiedzy osiągnie “setkę”.
Obie uczennice do konkursu przygotowała p. Joanna Zabrocka.
Weroniko i Zosiu, jesteście dumą naszej szkoły!
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!